Gimnazjum: Osiągnięcia

ROK SZKOLNY 2018/2019

Czterech naszych absolwentów otrzymało stypendium Prezydenta m. st. Warszawy SAPERE AUSO za wybitne osiągnięcia w nauce w roku szkolnym 2017/2018. Wyróżnieni zostali: Adam Dankowiakowski, Jacek Garwacki, Michał Ney i Michał Sobiech. Gratulujemy!

ROK SZKOLNY 2017/2018

Międzynarodowy Konkurs KANGUR MATEMATYCZNY

1) Maciej Abramiuk kl.2 Gc – wyróżnienie
2) Hubert Jasiński kl. 2 Gc – wyróżnienie
3) Adam Dankowiakowski kl. 3 Gb – laureat
4) Ignacy Pstrągowski kl. 3 Gb – wyróżnienie
5) Jacek Garwacki kl. 3 Ga – wyróżnienie
6) Michał Sobiech kl. 3 Gb – wyróżnienie
7) Maciej Żabiński kl. 3 Gb – wyróżnienie

Konkurs matematyczny GALILEO

1) Zuzanna Kucała kl. 2 Gb – 3 miejsce w kraju – tytuł laureata
2) Miłosz Wysocki kl. 2 Gc – 8 miejsce w kraju – tytuł laureata
3) Jan Łakomy kl. 2 Gc – 9 miejsce w kraju – tytuł laureata
4) Mateusz Bednarczyk kl. 2 Gb – 9 miejsce w kraju – tytuł laureata
5) Maciej Abramiuk kl. 2 Gc – 12 miejsce w kraju – wyróżnienie
6) Michalina Krzymowska kl. 2 Gb – 13 miejsce w kraju – wyróżnienie
7) Zofia Gniewosz kl. 2 Gc – 14 miejsce w kraju – wyróżnienie
8) Jan Ronda kl. 3 Gb – 1 miejsce w kraju – tytuł laureata
9) Adam Dankowiakowski kl. 3 Gb – 1 miejsce w kraju – tytuł laureata
10) Ignacy Pstrągowski kl. 3 Gb – 2 miejsce w kraju – tytuł laureata
11) Jacek Garwacki kl. 3 Ga – 5 miejsce w kraju – tytuł laureata
12) Dominik Romanowski kl. 3 Ga – 5 miejsce w kraju – tytuł laureata
13) Michał Sobiech kl. 3 Gb – 5 miejsce w kraju – tytuł laureata
14) Krystian Olczak kl. 3 Gc – 5 miejsce w kraju – tytuł laureata
15) Ida Mikołuszko kl. 3 Gc– 6 miejsce w kraju – tytuł laureata
16) Kacper Paszczyk kl. 3 Gb – 6 miejsce w kraju – tytuł laureata
17) Maciej Żabiński kl. 3 Gb – 8 miejsce w kraju – tytuł laureata
18) Bartosz Pobudejski kl. 3 Gc– 9 miejsce w kraju – tytuł laureata
19) Maciej Warszewski kl. 3 Ga – 9 miejsce w kraju – tytuł laureata
20) Marek Przeździecki kl. 3 Ga – 11 miejsce w kraju – wyróżnienie
21) Leon Lentes kl. 3 Ga – 11 miejsce w kraju – wyróżnienie
22) Bazyli Karaś-Tęcza kl. 3 Ga – 12 miejsce w kraju – wyróżnienie
23) Adam Tratkiewicz kl. 3 Gb – 12 miejsce w kraju – wyróżnienie
24) Marceli Bachta kl. 3 Gb – 13 miejsce w kraju – wyróżnienie
25) Małgorzata Owczarek kl. 3 Ga – 14 miejsce w kraju – wyróżnienie
26) Michał Ney kl. 3 Gb – 14 miejsce w kraju – wyróżnienie
27) Wojciech Marszałek kl. 3 Gc– 15 miejsce w kraju – wyróżnienie

Konkurs matematyczny ALBUS

1) Zuzanna Kucała kl. 2 Gb – 5 miejsce w kraju – tytuł laureata
2) Michalina Krzymowska kl. 2 Gb – 6 miejsce w kraju – tytuł laureata
3) Miłosz Wysocki kl. 2 Gc – 8 miejsce w kraju – tytuł laureata
4) Maciej Abramiuk kl. 2 Gc – 9 miejsce w kraju – tytuł laureata
5) Hubert Jasiński kl. 2 Gc – 9 miejsce w kraju – tytuł laureata
6) Zofia Gniewosz kl. 2 Gc – 9 miejsce w kraju – tytuł laureata
7) Jan Łakomy kl. 2 Gc – 10 miejsce w kraju – tytuł laureata
8) Kacper Tarnowski kl. 2 Ga – 14 miejsce w kraju – wyróżnienie
9) Mateusz Bednarczyk kl. 2 Gb – 15 miejsce w kraju – wyróżnienie
10) Piotr Piaskowski kl. 2 Gc – 15 miejsce w kraju – wyróżnienie
11) Michał Sobiech kl. 3 Gb – 3 miejsce w kraju – tytuł laureata
12) Adam Dankowiakowski kl. 3 Gb – 3 miejsce w kraju – tytuł laureata
13) Adam Jurkiewicz kl. 3 Gc – 3 miejsce w kraju – tytuł laureata
14) Dominik Romanowski kl. 3 Ga – 4 miejsce w kraju – tytuł laureata
15) Jacek Garwacki kl. 3 Ga – 6 miejsce w kraju – tytuł laureata
16) Michał Ney kl. 3 Gb – 8 miejsce w kraju – tytuł laureata
17) Dawid Podkaminer-Ligaj kl. 3 Gb – 10 miejsce w kraju – tytuł laureata
18) Bartosz Pobudejski kl. 3 Gc – 10 miejsce w kraju – tytuł laureata
19) Ida Mikołuszko kl. 3 Gc – 10 miejsce w kraju – tytuł laureata
20) Krystian Olczak kl. 3 Gc – 11 miejsce w kraju – wyróżnienie
21) Maciej Żabiński kl. 3 Gb – 12 miejsce w kraju – wyróżnienie
22) Ignacy Pstrągowski kl. 3 Gb – 12 miejsce w kraju – wyróżnienie
23) Kacper Paszczyk kl. 3 Gb – 13 miejsce w kraju – wyróżnienie
24) Maciej Warszewski kl. 3 Ga – 13 miejsce w kraju – wyróżnienie
25) Olivier Yildiz kl. 3 Gc – 14 miejsce w kraju – wyróżnienie
26) Gabriela Cieślak kl. 3 Gc – 14 miejsce w kraju – wyróżnienie
27) Małgorzata Owczarek kl. 3 Ga – 15 miejsce w kraju – wyróżnienie

Michał Ney (3 Gb) został LAUREATEM Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego “Losy żołnierza, dzieje oręża polskiego”.

Adam Dankowiakowski (3 Gb) został LAUREATEM OLIMPIADY MATEMATYCZNEJ JUNIORÓW.

Z ogromną przyjemnością informujemy o sukcesach naszych uczniów w roku szkolnym 2017/2018 w kuratoryjnych konkursach przedmiotowych:

Fizyka  – J. Garwacki (3 Ga) został LAUREATEM.

Język polski – M. Przeździecka (3 Gc) została FINALISTKĄ.

Język angielski– A. Dankowiakowski (3 Gb) został LAUREATEM.

Język angielski– A. Jurkiewicz (3 Gc) został FINALISTĄ.

Język angielski– D. Podakimner-Ligaj (3 Gb) został FINALISTĄ.

Matematyka – M. Sobiech (3 Gb) został LAUREATEM.

 

Rok szkolny 2017/2018 zaczynamy sukcesem Adama Dankowiakowskiego (3 Gb), który otrzymał stypendium Prezydenta m. st. Warszawy SAPERE AUSO za wybitne osiągnięcia w nauce w roku szkolnym 2016/2017. Gratulujemy!


ROK SZKOLNY 2016/2017

Z ogromną przyjemnością informujemy o sukcesach naszych uczniów w roku szkolnym 2016/2017 w kuratoryjnych konkursach przedmiotowych:

Język angielski  – M. Longfors (3 Ga) została LAUREATKĄ a D. Podkaminer-Ligaj (2 Gb) został FINALISTĄ.

Fizyka  – A. Dankowiakowski (2 Gb) został LAUREATEM.

Język polski – R. Kuś (3 Gb) został FINALISTĄ.

Matematyka – A. Dankowiakowski (2 Gb) został LAUREATEM.

Biologia – Kacper Mikołuszko (3 Gb) został LAUREATEM.

Olimpiada Matematyczna Juniorów – Adam Dankowiakowski (2 Gb) został LAUREATEM.

Do konkursów przygotowywali nauczyciele: Krystyna Chmielecka (język polski), Agnieszka Chudek (fizyka),  Marzanna Karbowska (język angielski), Magdalena Milewska (język angielski), Zygmunt Puchalski (fizyka), Aleksandra Siwicka (język angielski), Joanna Trzeciakowska (biologia), Ewa Tuczyńska (matematyka).

Gratulujemy uczniom i nauczycielom sukcesów!!!


ROK SZKOLNY 2015/2016

Z ogromną przyjemnością informujemy, że nasz uczeń w roku szkolnym 2015/2016 został laureatem kuratoryjnego konkursu przedmiotowego!

Informatyka – T. Kubica (2 Ga) – LAUREAT

Ucznia do konkursów przygotowuje R. Dors.

Gratulujemy sukcesów!


ROK SZKOLNY 2014/2015

Z ogromną przyjemnością informujemy, że nasi uczniowie w roku szkolnym 2014/2015 zostali laureatami i finalistami kuratoryjnych konkursów przedmiotowych!

Język niemiecki – M. Gabrysiak (2 Gb) – LAUREATKA

Informatyka – T. Kubica (1 Ga) – FINALISTA

Uczniów do konkursów przygotowują A. Obłój (język niemiecki) i R. Dors (informatyka).

Uczniom i nauczycielom gratulujemy sukcesów!


ROK SZKOLNY 2013/2014

Z ogromną przyjemnością informujemy, że nasi uczniowie w roku szkolnym 2013/2014 zostali finalistami i laureatami kuratoryjnych konkursów przedmiotowych!

Biologia – H. Zaremba (3 Gb) – LAUREATKA

Język angielski – S. Baum (3 Gb) – LAUREAT, G. Longfors (3 Gc), P. Morawiecki (3 Ga) – FINALIŚCI

Język polski – G. Hołdanowicz (3 Ga) – LAUREATKA

Uczniów do konkursów przygotowują: K. Białek (język polski), M. Karbowska (język angielski), M. Milewska (język angielski), J. Trzeciakowska (biologia), A. Yau-Stoch (język angielski).

Uczniom i nauczycielom gratulujemy sukcesów!


ROK SZKOLNY 2012/2013

Z ogromną przyjemnością informujemy, że nasi uczniowie w roku szkolnym 2012/2013 zostali finalistami i laureatami kuratoryjnych konkursów przedmiotowych!

Biologia – K. Domański (3 Ga) – LAUREAT!!!, M. Kanak (3 Gc), M. Wołowczyk (3 Gc), Z. Perzyna (3 Ga), H. Zaremba (2 Gb), A. Maliszewska (3 Gb) – FINALIŚCI!!!

Chemia – P. Suchomski (3 Gc), P. Szczypkowski (3 Gc) – LAUREACI!!!

Fizyka – P. Suchomski (3 Gc), M. Wasiak (3 Gc) – LAUREACI!!!

Język angielski – I. Klarkowska (3 Ga) – FINALISTKA!!!

Język niemiecki – A. Owczarek (3 Ga), Z. Perzyna (3 Ga) – FINALIŚCI!!!, K. Janowski (2 Gb) – LAUREAT!!!

Język polski – Z. Perzyna (3 Ga) – LAUREATKA!!!

Uczniów do konkursów przygotowują: J. Trzeciakowska (biologia), A. Szczypkowska (chemia), M. Trybowska-Kobryń (chemia), Z. Puchalski (fizyka), A. Yau-Stoch (języka angielski), A. Obłój (język niemiecki), E. Matuszewska (język polski).
Gratulujemy uczniom i nauczycielom!

Najlepsi absolwenci naszego Gimnazjum: Zuzanna Perzyna, Paweł Suchomski, Paweł Szczypkowski oraz Maciej Wasiak – otrzymali Stypendia Prezydenta miasta stołecznego Warszawy za osiągnięcia dydaktyczne.