Nasze sukcesy

Rok szkolny 2018/2019

 

KONKURS  KURATORYJNY  Z  MATEMATYKI  dla szkół podstawowych w roku szkolnym 2018/2019 MKO

  • Hanna Szczerbińska kl. 8a – Laureatka
  • Jonasz Baum kl. 8b – Finalista

 

KONKURS  KURATORYJNY  Z  JĘZYKA ANGIELSKIEGO dla szkół podstawowych w roku szkolnym 2018/2019 MKO

  • Grzegorz Brański kl. 6a – Laureat
  • Maciej Knap kl. 8c – Laureat
  • Matylda Podkaminer-Ligaj kl. 8c – Finalistka

 

KONKURS  KURATORYJNY  Z  JĘZYKA NIEMIECKIEGO dla szkół podstawowych w roku szkolnym 2018/2019 MKO

  • Bruno Lentes kl. 8b – Laureat

 

KONKURS  KURATORYJNY  Z  FIZYKI dla szkół podstawowych  i gimnazjum w roku szkolnym 2018/2019 MKO

  • Jan Okoński kl. 8a – Laureat
  • Paweł Piekarski kl. 3Gc – Finalista

 

KONKURS  KURATORYJNY  Z  BIOLOGII dla gimnazjum w roku szkolnym 2018/2019 MKO

  • Zuzanna Kucała kl. 3Gb – Laureatka

 

KONKURS  KURATORYJNY  Z  HISTORII dla szkół podstawowych w roku szkolnym 2018/2019 MKO

  • Anna Wrzesińska kl. 6a – Finalistka

 

OGÓLNOPOLSKI KONKURS  HISTORYCZNY LOSY ŻOŁNIERZA, DZIEJE ORĘŻA dla szkół podstawowych i gimnazjum w roku szkolnym 2018/2019 MKO

  • Mieszko Świerzbiński kl. 3Gb – Finalista
  • Joanna Rybacka kl. 3Gb – Finalistka
  • Kacper Tarnowski kl. 3Ga – Finalista
  • Maciej Knap kl. 8c – Finalista

KONKURS  KURATORYJNY  JAN PAWEŁ II  – PAPIEŻ WOLNOŚCI dla szkół podstawowych  i gimnazjum w roku szkolnym 2018/2019 MKO

  • Mieszko Świerzbiński kl. 3gb – Laureat (100%)
  • Joanna Rybacka kl. 3gb – Laureatka
  • Antoni Przykorski kl. 8a – Laureat

OGÓLNOPOLSKI KONKURS HISTORYCZNY POCZĄTKI PAŃSTWA POLSKIEGO dla szkół podstawowych w roku szkolnym 2018/2019 MKO

  • Anna Wrzesińska kl. 6a – Laureatka

Międzynarodowy konkurs KANGUR MATEMATYCZNY

  • Hanna Szczerbińska kl. 8a – Laureatka
  • Michał Górski 4a – wynik bardzo dobry
  • Tomek Salski kl. 6a – wynik bardzo dobry
  • Wojciech Firczuk kl. 6b – wynik bardzo dobry

Wyróżnienie otrzymało 21 uczniów z klas 1 – 8 SP i klas 3 gimnazjum.

 

Laureaci w konkursie matematycznym MULTITEST

  • Wojciech Firczuk kl. 6b
  • Zuzanna Materkowska kl. 8c
  • Jonasz Baum kl. 8b
  • Hanna Szczerbińska kl. 8a
  • Jan Okoński kl. 8a
  • Zuzanna Kucała kl. 3Gb

Wyróżnienie otrzymało 4 uczniów z klas 6 – 8 SP i klas 3 gimnazjum.

 

Laureaci w konkursie matematycznym GALILEO

  • Wojciech Firczuk kl. 6b
  • Jonasz Baum 8b
  • Zuzanna Materkowska 8c
  • Aleksy Leśniewski kl. 8a
  • Hanna Szczerbińska 8a
  • Anna Latanowicz kl. 8a
  • Jan Okoński 8a
  • Kacper Prajsner kl. 8b
  • Jędrzej Olechowski kl. 8c
  • Pola Szafranowska kl. 8a
  • Julia Terczyńska kl. 8b
  • Tomasz Stolarczyk 8b
  • Agata Dąbrowska kl. 3Gb
  • Zofia Gniewosz kl. 3Gc
  • Jan Łakomy kl. 3Gc
  • Zuzanna Kucała kl. 3Gb
  • Hubert Jasiński kl. 3Gc
  • Maciej Abramiuk kl. 3Gc
  • Paweł Piekarski kl. 3Gc
  • Marcin Kraczek kl. 3Gb
  • Mateusz Bednarczyk kl. 3Gb
  • Nina Sontowska kl. 3Ga

Wyróżnienie otrzymało 9 uczniów z klas 6 – 8 SP i klas 3 gimnazjum.

 

Laureaci w konkursie matematycznym ALBUS

  • Wojciech Firczuk kl. 6b
  • Matylda Zabojszcz kl. 6a
  • Grzegorz Brański kl. 6a
  • Agata Garwacka kl. 7b
  • Hanna Szczerbińska kl.8a
  • Jonasz Baum kl. 8b
  • Zuzanna Materkowska kl. 8c
  • Anna Latanowicz kl. 8a
  • Jędrzej Olechowski kl. 8c
  • Jan Okoński kl. 8a
  • Julia Terczyńska kl. 8b
  • Agata Dąbrowska kl. 3b
  • Paweł Piekarski kl. 3Gc
  • Zofia Gniewosz kl. 3Gc
  • Zuzanna Kucała kl. 3Gb
  • Hubert Jasiński kl. 3Gc
  • Mateusz Bednarczyk kl. 3Gb
  • Antonina Borowska kl. 3Ga
  • Michalina Krzymowska kl. 3Gb
  • Ada Bartosiewicz kl. 3Gb
  • Jan Łakomy kl. 3Gc
  • Anna Dziedzic kl. 3Ga
  • Nina Sontowska kl. 3Ga
  • Marcin Kraczek kl. 3Gb
  • Hanna Gembalczyk kl. 3Gb

Wyróżnienie otrzymało 17 uczniów z klas 4 – 8 SP i klas 3 gimnazjum.

 

 

Laureaci Ogólnopolskich Drużynowych Igrzysk Matematycznych Niepublicznych Szkół Podstawowych

  • Matylda Zabojszcz kl. 6a
  • Tomasz Salski kl. 6a
  • Wojciech Firczuk kl. 6b
  • Jerzy Puchalski kl. 6b
  • Agata Garwacka kl. 7b
  • Wojciech Kolechta kl. 7a
  • Hanna Szczerbińska kl. 8a
  • Jonasz Baum kl. 8b

Drużynowo nasza szkoła zajęła I miejsce w Igrzyskach Matematycznych!!!

 

 Laureaci Ogólnopolskiego Konkursu języka angielskiego Albus

  • Jeremi Buławicki
  • Miłosz Wasiak
  • Franciszek Majewski
  • Tomasz Salski
  • Maria Sobiech
  • Anna Wrzesińska
  • Matylda Zabojszcz
  • Barbara Ziobrzyńska
  • Maciej Kuś
  • Zuzanna Materkowska
  • Maciej Knap
  • Nastasja Tomkowicz
  • Aleksander Jaworski
  • Maciej Abramiuk
  • Aleksandra Krajewska

 

LUST AUF LESEN OGÓLNOPOLSKI KONKURS JĘZYKA NIEMIECKIEGO – PSNJN

  • Bruno Lentes kl. 8b – Laureat

Laureaci ogólnopolskiego konkursu historycznego ALFIK

  • Anna Wrzesińska
  • Pola Wrzesińska

 

Laureaci ogólnopolskiej OLIMPIADY MITOLOGICZNEJ

  • Antoni Sztarbowski
  • Anna Wrzesińska
  • Pola Wrzesińska

 

Laureaci ogólnopolskiego konkursu języka angielskiego GALILEO

  • Jeremi Buławicki
  • Miłosz Wasiak
  • Pola Wrzesińska
  • Łucja Majewska
  • Grzegorz Brański
  • Anna Wrzesińska
  • Ludmiła Borowska
  • Tomasz Salski
  • Gabriela Toczyłowska
  • Dariusz Górny
  • Matylda Zabojszcz
  • Maciej Knap
  • Matylda Podkaminer-Ligaj
  • Aleksander Jaworski
  • Nastasja Tomkowicz
  • Julia Terczyńska
  • Karolina Luterek
  • Aleksandra Rudzka
  • Aleksandra Jaworska
  • Sonia Baranowska
  • Tomasz Stolarczyk
  • Jan Łakomy
  • Mateusz Bednarczyk
  • Aleksandra Krajewska
  • Zuzanna Kucała
  • Nina Sontowska

 

Laureaci ogólnopolskiego konkursu fizycznego LWIĄTKO:

  • Hanna Szczerbińska z klasy 8a  – tytuł KAON
  • Jan Okoński z klasy 8a – tytuł KAON
  • Paweł Piekarski z klasy 3Gc – tytuł KAON
  • Maciej Abramiuk z klasy 3Gc – tytuł TAON
  • Mateusz Bednarczyk z klasy 3Gb – tytuł TAON

 

ŁAMIGŁOWA:
Drużynowo Gimnazjum zajęło I miejsce, a Szkoła Podstawowa II miejsce.
Indywidualnie :

  • Staś Krysztofowicz z 2a  – II miejsce
  • Tomek Salski z 6a – I miejsce
  • Matylda Zabojszcz z 6a – II miejsce
  • Hania Szczerbińska z 8a – I miejsce
  • Zuzia Materkowska z 8c – IV miejsce
  • Zuzia Kucała z 3Gb – I miejsce
  • Mieszko Świerzbiński z 3Gb -II miejsce

Laureaci ogólnopolskiego konkursu fizycznego MULTITEST

  • Mateusz Bednarczyk
  • Jan Łakomy
  • Maciej Abramiuk
  • Zosia Gniewosz
  • Paweł Piekarski
  • Agata Dąbrowska
  • Hanna Szczerbińska

Ogólnopolski Konkurs geograficzny PINGWIN

  • Franciszek Majewski kl. 5a – Laureat
  • Pola Wrzesińska kl. 5b – Laureatka

Ogólnopolski Konkurs geograficzny PANDA

  • Jeremi Buławicki kl. 5a – laureat
  • Łucja Majewska kl. 5a – laureatka

 

Ogólnopolski Konkurs geograficzny ALBUS

  • Jeremi Buławicki kl. 5a – Laureat

 

 

Uczniowie klasy 6a  przystąpili do egzaminu Fit in Deutsch 1 na poziomie A1 według ESOJ. Uzyskali 8 wyników sehr gut i dwa wyniki gut :
Antek Majewski, Ola Ney, Maja Pichlak, Tomek Salski, Lena Słomko,
Marysia Sobiech, Gabrysia Toczyłowska, Ania Wrzesińska, Matylda Zabojszcz, Natasza Żabińska.

wyniki podstawowka 2019

wyniki gimnazjum 2019

 

 

 


Rok szkolny 2017/2018

OGÓLNOPOLSKI KONKURS HISTORYCZNY “DZIEJE ŻOŁNIERZA, DZIEJE ORĘŻA POLSKIEGO”

Michał Ney (3 Gb) został LAUREATEM

 

OLIMPIADA MATEMATYCZNA JUNIORÓW

Adam Dankowiakowski (3 Gb) został LAUREATEM

 

KURATORYJNE KONKURSY PRZEDMIOTOWE

Fizyka  – Jacek Garwacki (3 Ga) został LAUREATEM.

Język polski – Maja Przeździecka (3 Gc) została FINALISTKĄ.

Język angielski– Adam Dankowiakowski (3 Gb) został LAUREATEM.

Język angielskiAdam Jurkiewicz (3 Gc) został FINALISTĄ.

Język angielski– Dawid Podakimner-Ligaj (3 Gb) został FINALISTĄ.

Matematyka – Michał Sobiech (3 Gb) został LAUREATEM.

 


Rok szkolny 2016/2017

Z radością, dumą i satysfakcją informuję, że Bruno Lentes uczeń kl. 6b zdobył nagrodę Grand Prix w Ogólnopolskim Konkursie Literackim „Popisz się talentem”!

Bruno, swoim opowiadaniem pt. ”Spotkanie”, zachwycił jury i jego wypracowanie zostało wybrane spośród 4086 prac!

Brunonie, nie marnuj talentu!

Ewa Rękas-Jannasz

Oto uzasadnienie przyznania Brunonowi nagrody Grand Prix zamieszczone na stronie wydawnictwa „Nowa era”:

 

opowiadanie pod tytułem „Spotkanie”. Autorem nagrodzonej pracy jest Bruno Lentes, szóstoklasista z Warszawy. Tekst Bruna zachwycił nas zręcznością, z jaką podejmuje ważny i trudny temat inności. Są w tym opowiadaniu empatia, wrażliwość, delikatność, mądrość, a jednocześnie „normalność”, brak protekcjonalizmu. Takie ujęcie tematu pomaga czytelnikowi zrozumieć, że „inny” nie znaczy „gorszy” – ma podobne do naszych potrzeby, marzenia, lęki, nadzieje. Aby się o tym przekonać, wystarczy tę inność poznać. Świat przedstawiony w opowiadaniu to świat, w jakim każdy z nas chciałby żyć, a bohaterowie, to ludzie, z którymi chcielibyśmy się zaprzyjaźnić. Ludzie, którzy rozumieją, że wartości takie jak odpowiedzialność, życzliwość, gotowość do niesienia pomocy i zrozumienie potrzeb innych są wartościami nadrzędnymi.


ANIA WRZESIŃSKA  z klasy 4A zajęła I miejsce w Polsce w Ogólnopolskim Konkursie ALFIK HISTORYCZNY. Ania uzyskała wynik 94,17%.


Zwycięzcy konkursu plastycznego pt. “Drugie życie rzeczy” – edycja trzecia – “Rolka papieru”

z naszej szkoły:

II miejsce – NINA KOBIERSKA z klasy 5A

III miejsce – OLIWIA WALCZAK z klasy 5B


OLIMPIADA MATEMATYCZNA JUNIORÓW

Adam Dankowiakowski (2 Gb) – został LAUREATEM


LAUREACI I FINALIŚCI wojewódzkich konkursów przedmiotowych:

  • Filip Całkiewicz – laureat konkursu języka polskiegonauczyciel: Katarzyna Ziółkowska
  • Hanna Szczerbińska – laureat konkursu języka polskiegonauczyciel: Katarzyna Ziółkowska
  • Hanna Szczerbińska – laureat konkursu matematycznegonauczyciel: Alina Nowakowska

KURATORYJNE KONKURSY PRZEDMIOTOWE

Język angielski  – Maja Longfors (3 Ga) została LAUREATKĄ a Dawid Podkaminer-Ligaj (2 Gb) został FINALISTĄ.

Fizyka  – Adam Dankowiakowski (2 Gb) został LAUREATEM.

Język polskiRafał Kuś (3 Gb) został FINALISTĄ.

MatematykaAdam Dankowiakowski (2 Gb) został LAUREATEM.

BiologiaKacper Mikołuszko (3 Gb) został LAUREATEM.


ALFIK HUMANISTYCZNY

Z dumą i radością informujemy, że w tegorocznej edycji Alfika Humanistycznego Jan Okoński, uczeń klasy 6a, uzyskał tytuł Laureata, zajmując 1. miejsce w kraju!


WYNIKI KONKURSU “DEUTSCHFREUND” Z JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Bruno Lentes z klasy 6B 100% – 1 miejsce w kraju