Wybory do Samorządu Uczniowskiego klas 4-5 SSP

Dnia 22 września w naszej szkole odbyła się Debata kandydatów do Samorządu Uczniowskiego. Brało w niej udział 6 startujących: Pola Fransowska z 4B, Pola Kuźniak z 4A, Nina Kobierska z 5A, Lena Majewska z 5A, Amelka Rybicka-Fijoł z 5B i Mateusz Gomuła z 5B.

 

W pierwszej części Debaty kandydaci odpowiadali na pytania związane między innymi z organizacją konkursów, zabaw oraz dni typu: Walentynki, Dzień Kobiet. Dzielili się pomysłami na zorganizowanie zbiórek i akcji charytatywnych również dla zwierząt. Kolejne pytania zadawali sami wyborcy.

Kandydaci byli bardzo dobrze przygotowani. Mieli świetne pomysły np.: adopcja zwierząt w Warszawskim ZOO, Dzień bez pracy domowej, gra terenowa, kiermasz świąteczny, Dzień Pizzy, Dzień Wypieków; konkursy: taneczne, na najśmieszniejszą fryzurę, strój, konkursy wiedzy oraz najładniejszą dekorację sali.

W finale Debaty każdy kandydat przypomniał swoje obietnice wyborcze, podziękował za przybycie i prosił o oddanie na niego głosu. Wybory odbyły się w poniedziałek 26 września 2016 r.

Przewodniczącą Samorządu Uczniowskiego na rok szkolny 2016/2017 została Lena Majewska z klasy 5A

Zastępca: Nina Kobierska z klasy 5A

Sekretarz: Mateusz Gomuła z klasy 5B

Skarbnik: Pola Fransowska z klasy 4B

Gratulujemy wygranej

Opiekunowie SU