Osiągnięcia: Podstawówka

Rok szkolny 2018/2019

Wyniki VI edycji Maksa Matematycznego

Wynik bardzo dobry uzyskali:

Antek Rybicki kl. 3a – 4. miejsce w województwie mazowieckim

Górski Michał kl. 4a – 11. miejsce w województwie mazowieckim

Łukasiewicz Maks kl. 4b – 32. miejsce w województwie mazowieckim

Markiewicz Grzegorz kl. 4b – 34. miejsce w województwie mazowieckim

Wynik dobry uzyskali:

Gams Jula kl. 2a

Caliński Antek kl. 2a

Chudzik Helena kl. 3a

Okońska Ania kl. 3a

Wronek Iwo kl. 4c

Caliński Filip kl. 4c

Siara Ivo kl. 4c

Gratulujemy bardzo dobrych i dobrych wyników!

Rok szkolny 2017/2018

Konkurs Kuratoryjny z matematyki dla uczniów Szkół Podstawowych

Hanna Szczerbińska kl. 7A – tytuł laureata


Konkurs matematyczny MULTITEST

Klasy 7
1) Hanna Szczerbińska kl. 7A (4 miejsce w kraju) – tytuł laureata
2) Zuzanna Materkowska kl. 7C (4 miejsce w kraju) – tytuł laureata
3) Jonasz Baum kl. 7B (5 miejsce w kraju) – tytuł laureata
4) Jan Okoński kl. 7A (7 miejsce w kraju) – tytuł laureata
5) Kacper Prajsner kl. 7B (9 miejsce w kraju) – tytuł laureata
6) Tomasz Stolarczyk kl. 7B (10 miejsce w kraju) – tytuł laureata


Konkurs matematyczny GALILEO

Klasy 6
1) Agata Garwacka kl. 6B – 9 miejsce w kraju – tytuł laureata
2) Amelia Rybicka–Fijoł kl. 6B – 15 miejsce w kraju – wyróżnienie

Klasy 7
1) Anna Latanowicz kl. 7A – 3 miejsce w kraju – tytuł laureata
2) Hanna Szczerbińska kl. 7A – 3 miejsce w kraju – tytuł laureata
3) Jonasz Baum kl. 7B – 3 miejsce w kraju – tytuł laureata
4) Zuzanna Materkowska kl. 7C – 5 miejsce w kraju – tytuł laureata
5) Janek Okoński kl. 7A – 7 miejsce w kraju – tytuł laureata
6) Zuzanna Wasiak kl. 7B – 7 miejsce w kraju – tytuł laureata
7) Julia Terczyńska kl. 7B – 9 miejsce w kraju – tytuł laureata
8) Sonia Baranowska kl. 7A – 11 miejsce w kraju – wyróżnienie
9) Aleksander Sztandkie kl. 7A – 11 miejsce w kraju – wyróżnienie
10) Tomasz Stolarczyk kl. 7B – 12 miejsce w kraju – wyróżnienie
11) Filip Całkiewicz kl. 7A – 13 miejsce w kraju – wyróżnienie
12) Jędrzej Olechowski kl. 7C – 13 miejsce w kraju – wyróżnienie
13) Daria Dąbrowska kl. 7B – 14 miejsce w kraju – wyróżnienie
14) Paweł Suchodolski kl. 7B – 14 miejsce w kraju – wyróżnienie
15) Pola Szafranowska kl. 7A – 15 miejsce w kraju – wyróżnienie
16) Aleksy Leśniewski kl. 7A – 15 miejsce w kraju – wyróżnienie
17) Aleksander Jaworski kl. 7A – 15 miejsce w kraju – wyróżnienie


Konkurs matematyczny ALBUS

Klasy 7
1) Hanna Szczerbińska kl. 7A – 1 miejsce w kraju – tytuł laureata
2) Zuzanna Materkowska kl. 7C – 1 miejsce w kraju – tytuł laureata
3) Aleksy Leśniewski kl. 7A – 3 miejsce w kraju – tytuł laureata
4) Julia Terczyńska kl. 7B – 4 miejsce w kraju – tytuł laureata
5) Jonasz Baum kl. 7B – 5 miejsce w kraju – tytuł laureata
6) Kacper Prajsner kl. 7B – 7 miejsce w kraju – tytuł laureata
7) Tomasz Stolarczyk kl. 7B – 8 miejsce w kraju – tytuł laureata
8) Jędrzej Olechowski kl. 7C – 10 miejsce w kraju – tytuł laureata
9) Anna Latanowicz kl. 7A – 11 miejsce w kraju – wyróżnienie
10) Zuzanna Wasiak kl. 7B – 11 miejsce w kraju – wyróżnienie
11) Aleksander Sztandkie kl. 7A – 12 miejsce w kraju – wyróżnienie
12) Aleksander Jaworski kl. 7A – 13 miejsce w kraju – wyróżnienie
13) Daria Dąbrowska kl. 7B – 13 miejsce w kraju – wyróżnienie
14) Sonia Baranowska kl. 7A – 13 miejsce w kraju – wyróżnienie


Wyniki wielkiego finału XXVII Ogólnopolskiego Konkursu Łamigłowy.

Kategoria Młodzicy

  1. miejsce Helenka Chudzik kl. 2a
  2. miejsce Julia Gams kl. 1a

Kategoria Kadeci

  1. miejsce Tomasz Mulas kl. 3a
  2. miejsce Hania Janusz kl. 4b

Kategoria Juniorzy

  1. miejsce Tomasz Salski – kl. 5a
  2. miejsce Lena Majewska – kl. 6b

Kategoria Żacy

  1. miejsce Sonia Baranowska – kl. 7a
  2. miejsce Hania Szczerbińska – kl. 7a

Drużynowo zajęliśmy 1. miejsce

Gratulacje dla całej ekipy!


Maksymilian Cięciara uczeń klasy 5b uzyskał bardzo dobry wynik

w Ogólnopolskim Konkursie Przyrodniczym ŚWIETLIK

Gratulujemy sukcesu!


WYNIKI MIĘDZYNARODOWEGO KONKURSU MATEMATYCZNEGO „KANGUR”

Kategoria Żaczek

Zosia Gwiazdowska-  wyróżniony

Ania Okońska- wyróżniony

Antek Rybicki- Fijoł- wyróżniony

Kategoria Maluch

Tomek Mulas- bardzo dobry

Jakub Kucała- wyróżniony

Filip Zdzieborski- wyróżniony

Franek Szczerbiński- wyróżniony

Ivo Siara- wyróżniony

Dominika Grabowska- wyróżniony

Hania Janusz- wyróżniony

Kategoria Beniamin

Wojciech Firczuk- laureat

Matylda Zabojszcz- wyróżniony

Tomasz Salski- wyróżniony

Gabriela Toczyłowska- wyróżniony

Michał Kos- Kosmatka- wyróżniony

Lena Majewska- wyróżniony

Agata Garwacka- wyróżniony

Kategoria Kadet

Hania Szczerbińska- bardzo dobry

Jonasz Baum- wyróżniony

Jan Okoński- wyróżniony

Kacper Prajsner- wyróżniony

ZWYCIĘZCOM GRATULUJEMY SUKCESÓW


Wyniki konkursu „Z przyrodą za pan brat” – etap gminny

 III miejsce zajęli

Zosia Gwiazdowska

Ania Okońska

Marek Tymków

                             Zwycięzcom gratulujemy !


Wyniki szkolnego etapu XXVII Konkursu Łamigłowy

Kategoria Młodzicy kl I –II

   Helena Chudzik                     2a

   Julia Gams                             1a

Wyróżnienie

Antek Caliński                        1a

Staś Krysztofowicz 1a

Kategoria Kadeci kl III-IV

   Hania Janusz                         4b 

   Tomek Mulas                         3a 

Wyróżnienie

Mikołaj Bluszko                     4b

Staś Parzuchowski                  4b

Kategoria Juniorzy kl V-VI

   Tomek Salski                         5a

   Lena Majewska                     6a

Wyróżnienie

Wojtek Kolechta                     6a

Matylda Zabojszcz                  5a

Agnieszka Stolarczyk             6a

Dwie osoby, które uzyskały najlepsze wyniki w danej kategorii będą reprezentowały szkołę w finale konkursu w Starachowicach 26.05.2018 r. Osoby wyróżnione mogą być powołane do reprezentacji, jako rezerwa.


Świetny ze mnie matematyk- Mała Olimpiada Matematyczna

W etapie szkolnym konkursu kolejne trzy miejsca otrzymali:

 I miejsce

Tomasz Mulas   kl.3a

 II miejsce

Filip Zdzieborski    kl.3a

 III miejsce

Jakub Kucała   kl.3a

  Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!


LAUREACI KONKURSU ORTOGRAFICZNEGO „CORRIDA 2018” – ETAP SZKOLNY

KRZYSZTOF WOŹNIAK KL. II A

 FRANEK SZCZERBIŃSKI KL. III C

TOMASZ MULAS  KL. III A

MATYLDA POPIELECKA KL. IIIA

ANTONINA NOWAK KL. III B

JEREMI BUŁAWICKI KL. IV A

DOMINIKA GRABOWSKA KL. IV B

POLA WRZESIŃSKA KL. IV B

MIŁOSZ WASIAK KL. IV A

KLARA GÓRCZYŃSKA KL. V B

MATYLDA ZABOJSZCZ KL. V A

ANNA WRZESIŃSKA KL. V A

LUDMIŁA BOROWSKA KL. V A

 NATALIA ŁAKOMIEC KL. VI B

 SONIA BARANOWSKA KL. VII A

HANNA SZCZERBIŃSKA KL. VII A

ZUZANNA MATERKOWSKA KL. VII C

JULIA TERCZYŃSKA KL. VII B

          GRATULUJEMY !!!

OSOBY TE REPREZENTUJĄ SZKOŁĘ W KOLEJNYM ETAPIE ZMAGAŃ

Z „BYKAMI” – 10 MARCA 2018R. (SOBOTA) O GODZ. ………,

W ZESPOLE SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH STO UL BACHMACKA 3

WYRÓŻNIENIA

LUDWIK OLSZEWSKI KL. III B

PIOTR CICHOŃ KL. III B

KAROLINA DOBROWOLSKA KL. III C

         GRATULUJEMY !!!


WYNIKI KONKURSU PLASTYCZNEGO

I  MIEJSCE:

Julka Szlauzys-Ogórkis kl. 3a

Felek Miłuński kl. 0a

II MIEJSCE

Ania Okońska kl. 2a

Adaś Czopowicz kl. 0a

III MIEJSCE

Kuba Piotrowski kl.1a

Krzyś Szydłowski kl. 1a

WYRÓŻNIENIA

Kalina Piekarska kl. 0a

Franek Trzeciakowski kl. 0a

Filip Rutkowski kl.2a

Marek Tymków kl.2a

Jaś Jarski kl.0a

Emilka Fogler kl.3b

Julka Gams kl.1a

SERDECZNIE GRATULUJEMY!!!


WYNIKI ALFIKA HUMANISTYCZNEGO
Wynik bardzo dobry uzyskali:
Ania Okońska kl. 2a
Jakub Kucała kl. 3a
Filip Caliński kl. 3b
Hania Janusz kl. 4b
Michał Zalewski kl. 4b
Jeremi Buławicki kl. 4a
Łucja Majewska kl. 4a
Amelia Piekarska kl. 4a
Zuzia Chmurzyńska kl. 4a
Janek Woźniak kl. 4a
Dominika Grabowska kl. 4b
Staś Kittel kl. 5b
Tomasz Salski kl. 5a
Matylda Zabojszcz kl. 5a
Ania Wrzesińska kl. 5a
Wynik dobry uzyskali:
Kajetan Zdzieborski kl. 3a
Tomasz Mulas kl. 3a
Karolina Dobrowolska kl. 3c
Ignacy Koralewski kl. 3c
Pola Wrzesińska kl. 4a
Marysia Dziadosz kl.4b
Zwycięzcom gratulujemy sukcesów.


Wyniki  Konkursu Najpiękniejsze Szopki Bożonarodzeniowe

Etap szkolny

1 miejsce

Agata Garwacka  kl.6b

Jacek Garwacki kl. 3ga

2 miejsce

Igor Biernacki kl. 4b

3 miejsce

Pola Adamska kl. 3c

Staś Parzuchowski kl. 4b

Olo Żwiruk kl. 4b

Wyróżnienia:

Alek Terczyński kl. 4b

Michał Zalewski kl. 4b

Pola Fransowska kl. 5b

Łucja Majewska kl. 4a

Iwo Fortuna kl. 4a

Jagoda Jadziewicz kl. 1a

Janeczka Jadziewicz kl. 3c

Marta Palmowska kl. 3b

Jakub Piotrowski kl. 1a

Do etapu dzielnicowego jury wybrało szopki:

Kuby Piotrowskiego z kl.1a

Poli Adamskiej z kl. 3c

Łucji Majewskiej i Iwo Fortuny z kl. 4a

Alka Terczyńskiego i Michała Zalewskiego z kl. 4b

Agaty Garwackiej  z kl. 6b i Jacka Garwackiego z kl. 3ga

W finale, który odbył się w środę 10 stycznia 2018 wyróżnienie otrzymała szopka Łucji i Iwo z kl. 4a.

Jury oceniające szopki w dzielnicy wyróżniło także naszą szkołę za dekorację bożonarodzeniową i wystrój  przygotowany z okazji wystawy szopek.

Nagrodę otrzymała p. Grażyna Grzegorczyk i p. Beata Dudek

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie a wyróżnionym i nagrodzonym serdecznie GRATULUJEMY!!!


WYNIKI ALFIKA MATEMATYCZNEGO

 Wynik bardzo dobry uzyskali:

 Tomek Mulas kl. 3a

Franek Szczerbiński kl. 3c

Kinga Chłodzińska kl. 4a

Amelia Piekarska kl. 4a

Tomek Salski kl. 5a

Matylda Zabojszcz kl. 5a

 Wynik dobry uzyskali:

 Jakub Kucała kl. 3a

Antek Sztarbowski kl. 3c

Michał Kosmatka- Kos kl. 5b

 Zwycięzcom gratulujemy sukcesów. 


Zwycięscy w konkursie “Miś”
1. Julka Szlaużys – Ogórkis kl. 3a
2. Blanka Stasiak kl. 2a
2. Kuba Piotrowski kl. 1a

3. Julka Trzeciakowska kl. 3a


W październiku uczniowie naszej szkoły tradycyjnie już wzięli udział w kolejnym  – Piętnastym Konkursie Recytatorskim Poezji Religijnej „Usłysz, Panie, moje słowa” dla uczczenia pontyfikatu świętego Jana Pawła II, konkursu organizowanego przez Katolicki Zespół Edukacyjny im. Piotra Skargi w Warszawie.

Do etapu międzyszkolnego, jak przedstawili to organizatorzy, zgłosiło się w tym roku ponad 750 uczniów ze szkół z Warszawy i Mazowsza.

Z tym większą dumą i satysfakcją miło nam przekazać, że uczniowie naszej szkoły:

IGNACY KORALEWSKI z kl.3c,

FRANEK CHMURZYŃSKI z kl.3Gb oraz

IGNACY PSTRĄGOWSKI z kl. 3Gb doszli do finału tego konkursu.

Laureatom i finalistom uroczyście wręczono nagrody podczas Gali Finałowej konkursu, która odbyła się tradycyjnie w Galerii Porczyńskich.

Wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy za udział, laureatom szkolnym oraz  finalistom GRATULUJEMY!

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z Gali Finałowej.

 Beata Dudek


Wyniki Maksa Matematycznego

Rybicki-Fijoł Antoni z klasy 2a               WYNIK BARDZO DOBRY

Łukasiewicz Maks z klasy 3b                  WYNIK BARDZO DOBRY

Żmuda Janek z klasy 3c                          WYNIK BARDZO DOBRY

 

Sztarbowski Antek z klasy 3c                 WYNIK DOBRY

Caliński Filip z klasy 3b                           WYNIK DOBRY

 

Bluszko Mikołaj z klasy 4b                     WYNIK BARDZO DOBRY

Kosmatka-Kos Michał z klasy 5b            WYNIK BARDZO DOBRY

Toczyłowska Gabriela z klasy 5a            WYNIK BARDZO DOBRY

 

Gąsowski Grześ z klasy 4b                      WYNIK DOBRY

Grabowska Dominika z klasy 4b            WYNIK DOBRY

Gratulujemy!


Wyniki konkursu fotograficznego “Zwierzęta wokół mnie” FOTO

I miejsce:

Matylda Popielecka kl. 3a

Franek Trzeciakowski kl. „0”

II miejsce:

Julka Trzeciakowska kl. 3a

Emilka Tratkiewicz kl. 3b

III miejsce:

Emilka Fogler kl. 3b

Ivo Siara kl. 3c

IV miejsce:

Nina Fiedorowicz kl. 3c

Adam Duda kl. 2a

20170908_102640

Kolejna grupa naszych Uczniów zdała egzamin i otrzymała certyfikaty Cambridge English Flyers. Gratulujemy!


Rok szkolny 2016/2017

Z radością, dumą i satysfakcją informuję, że Bruno Lentes uczeń kl. 6b zdobył nagrodę Grand Prix w Ogólnopolskim Konkursie Literackim „Popisz się talentem”!

Bruno, swoim opowiadaniem pt. ”Spotkanie”, zachwycił jury i jego wypracowanie zostało wybrane spośród 4086 prac!

Brunonie, nie marnuj talentu!

Ewa Rękas-Jannasz

Oto uzasadnienie przyznania Brunonowi nagrody Grand Prix zamieszczone na stronie wydawnictwa „Nowa era”:

 

opowiadanie pod tytułem „Spotkanie”. Autorem nagrodzonej pracy jest Bruno Lentes, szóstoklasista z Warszawy. Tekst Bruna zachwycił nas zręcznością, z jaką podejmuje ważny i trudny temat inności. Są w tym opowiadaniu empatia, wrażliwość, delikatność, mądrość, a jednocześnie „normalność”, brak protekcjonalizmu. Takie ujęcie tematu pomaga czytelnikowi zrozumieć, że „inny” nie znaczy „gorszy” – ma podobne do naszych potrzeby, marzenia, lęki, nadzieje. Aby się o tym przekonać, wystarczy tę inność poznać. Świat przedstawiony w opowiadaniu to świat, w jakim każdy z nas chciałby żyć, a bohaterowie, to ludzie, z którymi chcielibyśmy się zaprzyjaźnić. Ludzie, którzy rozumieją, że wartości takie jak odpowiedzialność, życzliwość, gotowość do niesienia pomocy i zrozumienie potrzeb innych są wartościami nadrzędnymi.

 

WYNIKI XXVI Ogólnopolskiego Konkursu Łamigłowy – Starachowice 27.05.2017 r.

 Kategoria MŁODZICY:

II miejsce TOMASZ MULAS

 Kategoria KADECI:

I miejsce TOMASZ SALSKI

 Kategoria ŻACY:

II miejsce ZUZANNA KUCAŁA

 

 W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE  PRZYRODNICZYM “ŚWIETLIK” WYRÓŻNIENIE

OTRZYMALI

Miłosz Wasiak kl. 3a

Anna Wrzesińska kl. 4a

Matylda Zabojszcz kl. 4a

Martyna Król kl. 5b

Gratulujemy bardzo dobrego wyniku!


LAUREACI KONKURSU ORTOGRAFICZNEGO „CORRIDA 2017” – ETAP MIĘDZYSZKOLNY

KLASY DRUGIE

MIEJSCE III CHMIELEWSKI STEFAN KL. II A

KLASY TRZECIE

MIEJSCE I BUŁAWICKI JEREMI KL. III A

MIEJSCE II WRZESIŃSKA POLA KL. III B

MIEJSCE III GRABOWSKA DOMINIKA KL. III B

GRATULUJEMY  OGROMNEGO SUKCESU !!!


LAUREAT DZIELNICOWEGO KONKURSU ORTOGRAFICZNEGO „Z ORTOGRAFIĄ ZA PAN BRAT” KLAS TRZECICH  -ETAP DZIELNICOWY

I miejsce JEREMI BUŁAWICKI kl. III A

GRATULUJEMY !!!

JEREMI  REPREZENTOWAŁ SZKOŁĘ W WARSZAWSKIM ETAPIE ZMAGAŃ Z „BYKAMI”


WYNIKI KONKURSU Z JĘZYKA NIEMIECKIEGO

29 marca br., chętni uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Ogólnopolskim Konkursie Języka Niemieckiego – Sprachdoktor, nad którym patronat, po stronie szkoły, sprawuje Pani Karolina Błoch.
Konkurs ten polega na rozwiązaniu testu wielokrotnego wyboru. Test nie jest łatwy, ale z każdym następnym razem jesteśmy lepsi. W tegorocznej edycji bardzo dobre wyniki zdobyli:

Leon Lentes z 2Ga – uzyskał tytuł laureata – jeden z najlepszych wyników w Polsce

Brunon Lentes z 6b – uzyskał tytuł laureata – jeden z najlepszych wyników w Polsce

Tomek Stolarczyk z 6b wynik bardzo dobry

Mateusz Sienkiewicz z 5b – wynik bardzo dobry

Sonia Baranowska z 6a – wynik bardzo dobry

Alek Jaworski z 6a – wynik dobry

Marta Rostkowska z 5a – wynik dobry

Natalia  Parzuchowska z 6b – wynik dobry

Hania Szczerbińska z 6a – wynik dobry

Natalia Łakomiec z 5b – wynik dobry

Satysfakcja związana z tak wysokim pozytywnym wynikiem w konkursie ogólnopolskim niezwykle motywuje do dalszej pracy.

Tomek z 6b


Wyniki konkursu Kangur Matematyczny
Kategoria Żaczek
Kuba Kucała kl.2a – wynik bardzo dobry
Tomek Mulas kl.2a – wyróżnienie

Kategoria Maluch

Mikołaj Bluszko kl. 3b – wyróżnienie
Hania Janusz kl. 3b – wyróżnienie
Antek Olszewski kl. 3a – wyróżnienie
Jeremi Buławicki kl. 3a – wyróżnienie
Kinga Chłodzińska kl. 3a – wyróżnienie

Serdeczne gratulacje!


ANIA WRZESIŃSKA  z klasy 4A zajęła I miejsce w Polsce w Ogólnopolskim Konkursie ALFIK HISTORYCZNY. Ania uzyskała wynik 94,17%.

Staś Kittel z 4B – 6 miejsce w województwie (18 w Polsce)

Michał Kosmatka – Kos z klasy 4B – 8 miejsce w województwie (24 w Polsce)

W kategorii klas piątych najlepszy wynik uzyskała Natalia Łakomiec z klasy 5B, zajmując 35 miejsce w województwie.

Przewodniczący Szkolnej Komisji Konkursowej

Krzysztof Jabłoński


Wyniki międzyszkolnego konkursu ortograficznego Corrida 2017:

kategoria: klasy 4:

Klara Górczyńska, kl. 4b – miejsce I

Anna Wrzesińska, kl. 4a – miejsce II

kategoria: klasy 5-6:

Hanna Szczerbińska, 6a – miejsce I

Gratulujemy!


Zwycięzcy konkursu plastycznego pt. “Drugie życie rzeczy” – edycja trzecia – “Rolka papieru”

z naszej szkoły:

II miejsce – NINA KOBIERSKA z klasy 5A

III miejsce – OLIWIA WALCZAK z klasy 5B

prace zostały przygotowane pod czujnym okiem Pani Grażyny Grzegorczyk:-)

Gratulujemy sukcesu


Wyniki szkolnego etapu konkursu „Łamigłowy”

Młodzicy kl. I – II

  1. Tomek Mulas kl IIa
  2. Tosia Nowak kl IIb

Wyróżnienia

  • Matylda Popielecka kl IIa
  • Filip Zdzieborski kl IIa

Kadeci kl III – IV

  1. Gabrysia Toczydłowska kl IVa
  2. Tomek Salski kl IVa

Wyróżnienia

  • Matylda Zabojszcz kl IVa
  • Antoni Adamski kl IVa

Juniorzy V – VI

  1. Lena Majewska kl Va
  2. Tomasz Stolarczyk kl VIb

Wyróżnienia

  • Julia Terczyńska kl VIb
  • Kacper Prajsner kl VIb
  • Mateusz Sienkiewicz kl Vb

LAUREACI DZIELNICOWEGO KONKURSU ORTOGRAFICZNEGO
„Z ORTOGRAFIĄ ZA PAN BRAT” KLAS TRZECICH
ETAP SZKOLNY
I MIEJSCE
JEREMI BUŁAWICKI kl. III A
DOMINIKA GRABOWSKA kl. III B

WYRÓŻNIENIA
Natalia Bagińska kl. III B
Pola Wrzesińska kl. III B
GRATULUJEMY !!!


WYNIKI KONKURSU – MAKS MATEMATYCZNY

Wynik bardzo dobry uzyskali:
Filip Caliński kl. 2b
Franek Szczerbiński kl.2c

Wynik dobry uzyskali:
Maks Łukasiewicz kl. 2b
Marysia Dziadosz kl.3b
Franek Majewski kl.3a

Gratulacje dla wyróżnionych!


LAUREACI KONKURSU ORTOGRAFICZNEGO  „CORRIDA 2017” – etap szkolny

Klasy drugie

 Mulas Tomasz kl. 2a

Chmielewski Stefan kl. 2a

Caliński Filip kl. 2b

Koralewski Ignacy kl. 2c

Wyróżnienia

Zając Grzegorz kl. 2b

Szczerbiński Franciszek kl. 2c

Zdzieborski Kajetan kl. 2a

Klasy trzecie

Woźniak Janek kl. 3a

Buławicki Jeremi kl. 3a

Grabowska Dominika kl. 3b

Wrzesińska Pola kl. 3 b

 wyróżnienia

Wardyn Ola kl. 3a

Zalewski Michał kl. 3b

Gratulujemy !!!

 


WYNIKI KONKURSU “ŚWIETNY ZE MNIE MATEMATYK” – ETAP SZKOLNY
I miejsce Marysia Dziadosz kl.3b
II miejsce Amelka Piekarska kl.3a
III miejsce  Ola Wardyn kl.3a
Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Uczennice będą reprezentować naszą szkołę w dzielnicowym etapie tego konkursu, który odbędzie się 4 kwietnia 2017r. o godzinie 10.00 w SP nr 323, ul. Hirszfelda 11. Udadzą się tam pod opieką nauczyciela. Prośba od organizatora o zabranie przyborów do pisania.


Z przyjemnością informujemy, że laureatami szkolnego konkursu recytatorskiego „Warszawska Syrenka” zostali:

  1. Maja Masny kl. 3a
  2. Zosia Gwiazdowska kl. 1a
  3. Matylda Popielecka kl. 2a

Wyróżnienie otrzymali:

Iwo Wronek kl. 2b
Julka Szlaużys – Ogórkis kl. 2a
Karolina Dobrowolska kl. 2c
Stefan Chmielewski kl. 2a
Blanka Stasiak kl. 1a
Emilka Fogler kl. 2b
Gratulujemy laureatom i dziękujemy za udział wszystkim uczestnikom!


Wyniki konkursu Złota Nutka w kategorii wiekowej klas 1-3:          zlota nutka1

Złota Nutka – Julia Szlaużys – Ogórkis z klasy 2A

Srebrna Nutka – Emila Tratkiewicz kl. 2A

Brązowa Nutka – Helena Chudzik kl. 1A

Nagroda Rady Rodziców – Zofia Gwiazdowska kl. 1A

Nagroda publiczności – Michał Zalewski kl. 3B

Złotą Nutkę w kategorii wiekowej klas 4-6 zdobył: Tomasz Grzybko z klasy 6A

Srebrna Nutka zasłużenie trafiła do: Kacpra Prajsnera z klasy 6B

Brąz tym razem wywalczyła: Pola Fransowska z klasy 4B

Wyróżnienie dla Leny Majewskiej z klasy 5A

i nagroda publiczności dla chłopaków: Tomasza Stolarczyka i Adama Wiesiołka z klasy 6B

FOTO

Gratulujemy zwycięzcom sukcesu, a wszystkim uczestnikom znakomitego przygotowania do konkursu.


Wyniki szkolnego konkursu gier planszowych – SUPER FARMER

  1. miejsce  Amelka Piekarska kl. 3a
  2. miejsce Jaś Woźniak kl. 3a
  3. miejsce  Franek Majewski kl. 3a.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i dziękujemy za udział wszystkim pozostałym uczniom. GALERIA

Ada Sołtysiak i Ilona Szczepanik Waśko


W dniu 02.02.2017 r. odbyły się XI MISTRZOSTWA WARSZAWY SZKÓŁ NIEPUBLICZNYCH W NARCIARSTWIE I SNOWBOARDZIE na Górce Szczęśliwickiej. To był nasz debiut na tych zawodach, który  okazał się wielkim sukcesem! Naszą szkołę reprezentowało dwóch uczniów Szkoły Podstawowej : Nakwaski Michał i Matejek Michał.

Obaj chłopcy stanęli na podium:

Nakwaski Michał zajął I miejsce  w kategorii 3 – slalom gigant

Matejek Michał zajął III miejsce w kategorii 4 – slalom gigant

Wielkie brawa dla chłopców oraz ich wspaniałych i bardzo zaangażowanych Rodziców:-)

Życzę dalszych sukcesów,

Marta Świrydowicz


W dniach 31.01 – 01.02.2017 r. odbyły się zawody pływackie o PUCHAR DYREKTORA SSP NR 10 I SG NR 27 na Ostrobramskiej o zasięgu wojewódzkim.

Naszą Szkołę Podstawową reprezentowało 28 uczniów i uczennic. Jak zawsze nasza reprezentacja spisała się na medal! W klasyfikacji generalnej zajęliśmy IV miejsce na 23 szkoły podstawowe, biorące udział w zawodach.

Indywidualnie medale zdobyli:

ŻABIŃSKA NATASZA      II miejsce w stylu grzbietowym

ROSTKOWSKA MARTA         III miejsce w stylu dowolnym

III miejsce w stylu motylkowym

KUŚ MACIEK                             III miejsce w stylu klasycznym

Dziękujemy za zaangażowanie i gratulujemy sukcesów:-)

Nauczyciele WF


Jerzy Puchalski z klasy 4B

Matylda Zabojszcz z klasy 4A

Tomasz Salski z klasy 4A

to nasza reprezentacja, która przeszła do II etapu konkursu “Mistrz tabliczki mnożenia”.

Serdecznie gratulujemy


Z dumą i radością informujemy, że w tegorocznej edycji Alfika Humanistycznego Jan Okoński, uczeń klasy 6a, uzyskał tytuł Laureata, zajmując 1. miejsce w kraju!

Wynik bardzo dobry uzyskali:

Kl. 6: Tomasz Stolarczyk, Hanna Szczerbińska, Filip Całkiewicz, Ania Pietrzak, Julia Terczyńska, Sonia Baranowska, Kacper Prajsner, Zuzanna Wasiak;

Kl. 5: Natalia Łakomiec, Maciek Kuś;

Kl. 4: Tomasz Salski, Matylda Zabojszcz, Gabriela Toczyłowska, Stanisław Kittel, Ludmiła Borowska, Pola Fransowska, Anna Wrzesińska, Kajtek Kawałczewski, Marysia Sobiech, Aleksandra Ney, Joanna Dziedzic.

Wszystkim serdecznie gratulujemy!


WYNIKI KONKURSU “DEUTSCHFREUND” Z JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Bruno Lentes z klasy 6B 100% – 1 miejsce w kraju

Mateusz Sienkiewicz z klasy 5B 85% – wynik bardzo dobry

Serdecznie gratulujemy!


WYNIKI KONKURSU ALFIK HUMANISTYCZNY-KLASY 2 i 3

Filip Caliński 2b- wynik bardzo dobry

Tomasz Mulas 2a -wynik bardzo dobry

Ignacy Koralewski 2c -wynik bardzo dobry

Kuba Kucała 2a -wynik bardzo dobry

Karolina Dobrowolska2c -wynik dobry

Jeremi Buławicki 3a- wynik bardzo dobry

Pola Wrzesińska 3b -wynik bardzo dobry

Michał Zalewski 3b -wynik bardzo dobry

Mikołaj Bluszko 3b -wynik bardzo dobry

Łucja Majewska 3a -wynik bardzo dobry

Kinga Chłodzińska 3a -wynik bardzo dobry

Zuzia Chmurzyńska 3a -wynik bardzo dobry

Dominika Grabowska 3b -wynik bardzo dobry

Jaś Pertkiewicz 3a -wynik bardzo dobry

Nikola Królikowska 3a -wynik bardzo dobry

Amelka Piekarska 3a -wynik bardzo dobry

Marysia Dziadosz 3b -wynik dobry

Hania Janusz 3b -wynik dobry

Staś Parzuchowski 3b -wynik dobry

Serdecznie gratulujemy!


WYNIKI ALFIKA MATEMATYCZNEGO

Antek Sztarbowski  kl.2c           wynik bardzo dobry

Filip Caliński kl. 2b                    wynik bardzo dobry

Tomek Mulas kl. 2a                    wynik bardzo dobry

Pola Adamska kl. 2c                   wynik bardzo dobry

Ignacy Koralewski kl. 2c            wynik bardzo dobry

Marysia Dziadosz kl. 3b             wynik bardzo dobry

Maksymilian Sackiewicz kl. 2b   wynik dobry

Borys Redeł kl. 2c                       wynik  dobry

                       Gratulujemy zwycięzcom    


Rok szkolny 2015/2016

16 marca w naszej szkole odbył się konkurs z niemieckiego “Sprachdoktor”. Brały w nim udział klasy piąte. Był trudny, lecz niektórym poszedł wyśmienicie. Wszyscy podziwiają jego laureatów. Serdecznie gratulujemy

Brunonowi Lentesowi z 5b, który uzyskał tytuł laureata – jeden z najlepszych wyników w Polsce.

Nasze uznanie kierujemy również do Zuzi Wasiak z 5b i Soni Baranowskiejz 5a – wynik bardzo dobry.

Wynik dobry uzyskali: Filip Całkiewiczz 5a oraz Daria Dąbrowskai Natalka Parzuchowskaz 5b.

Gratulujemy zwycięzcom i czekamy na więcej sukcesów.

 

WYNIKI ALFIKA HUMANISTYCZNEGO

Ola Wardyn kl. 2a               wynik bardzo dobry

Łucja Majewska kl. 2a          wynik bardzo dobry

Jeremi Buławicki kl. 2a         wynik bardzo dobry

Maja Masny kl. 2a               wynik bardzo dobry

Michał Zalewski kl. 2a          wynik bardzo dobry

Gabrysia Toczyłowska kl.3a  wynik bardzo dobry

Tomasz Salski kl. 3a            wynik bardzo dobry

Matylda Zabojszcz kl. 3a      wynik bardzo dobry

Anna Wrzesińska kl. 3a       wynik bardzo dobry

Staś Kittel kl. 3b                wynik bardzo dobry

Jakub Dobrowolski kl. 3b     wynik bardzo dobry

Pola Fransowska kl. 3b        wynik bardzo dobry

Nikola Królikowska kl. 2a         wynik dobry

Pola Wrzesińska kl. 2b          wynik dobry

Lusia Borowska kl. 3a           wynik dobry

Michał Kosmatka Kos kl. 3b   wynik dobry

Gratulujemy zwycięzcom!

WYNIKI ALFIKA MATEMATYCZNEGO 

Tomek Salski kl. 3a                nagroda główna

Gabrysia Toczyłowska kl.3a  wynik bardzo dobry

Kinga Chłodzińska kl. 2a       wynik bardzo dobry

Marysia Dziadosz kl. 2b         wynik dobry

Franek Majewski kl. 2a          wynik dobry

Mikołaj Bluszko kl. 2b           wynik dobry

Amelka Piekarska kl. 2a         wynik dobry

Jerzy Puchalski kl. 3b             wynik dobry

Michał Kosmatka kl. 3b         wynik dobry

Gratulujemy zwycięzcom


Rok szkolny 2014/2015

Wyniki SPRAWDZIANU SZÓSTOKLASISTY uzyskane w SSP nr 1 STO im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego w roku szkolnym 2014/2015

Część 1: (polonistyczno-matematyczna)

ogółem – 88,3% (wynik dla Ursynowa: 82%, Warszawy: 77,8%

  1. polski – 89%

matematyka – 87,4%

 Część 2: (językowa)

  1. angielski – 97,8% (wynik dla Ursynowa: 92,4%, Warszawy: 89%)
  2. niemiecki – 100% (wynik dla Ursynowa: 92,4%, Warszawy: 90,9%)

20 maja po lekcjach, razem z naszą nauczycielką języka niemieckiego, panią Karoliną Błoch, wyruszyliśmy do Instytutu Goethego, żeby zdać egzamin językowy poziomu A1. Przygotowywaliśmy się do niego przez dwa lata na zajęciach dodatkowych. Siedziba instytutu mieści się przy ul. Chmielnej 13 w Warszawie. Egzamin został podzielony na dwa etapy. W pierwszym z nich mieliśmy pisemnie odpowiedzieć na pytania dotyczące tego, co usłyszeliśmy i przeczytaliśmy. Pisaliśmy też e-mail, w którym naszym zadaniem było przedstawienie się. Druga część polegała na odpowiedziach ustnych. Wszyscy stwierdziliśmy, że egzamin nie był bardzo trudny. Nasza grupa świetnie poradziła sobie z zadaniem. Wszyscy zdali.

Jacek G. z 6A

AGATA GARWACKA Z KLASY 3A ZAJĘŁA I MIEJSCE W MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE MATEMATYCZNYM “MAŁEJ OLIMPIADZIE MATEMATYCZNEJ” DLA UCZNIÓW KLAS TRZECICH SZKÓŁ PODSTAWOWYCH M. ST. WARSZAWY.

Gratulujemy  sukcesu!

WYNIKI KONKURSU KANGUR MATEMATYCZNY 2015-05-10

Kategoria Żaczek klasy 2

Gawiński Jan Laureat
Toczyłowska Gabriela

Puchalski Jerzy

Lipiński  Wiktor

Widerkiewicz Maja

Bluszko  Mikołaj

Kosmatka – Kos Michał

Kittel Staś

Zabojszcz  Matylda

Dobrowolski  Jakub

Bardzo dobry

Bardzo dobry

Wyróżniony

Wyróżniony

Wyróżniony

Wyróżniony

Wyróżniony

Wyróżniony

Wyróżniony

Kategoria Maluch klasy 3 i 4

Szczerbińska  Hanna Laureat
Garwacka Agata

Borys  Ula

Borkowski Wojciech

Król Martyna

Terczyńska Julia

Okoński Jan

Żabiński Maksym

Baum Jonasz

Bardzo dobry

Wyróżniony

Wyróżniony

Wyróżniony

Wyróżniony

Wyróżniony

Wyróżniony

Wyróżniony

Kategoria Beniamin  klasy 5 i 6

Dankowiakowski Adam Laureat
Kucała Zuzanna

Bednarczyk Mateusz

Grzębski Filip

Olczak Maciej

Chwiałkowski Marcel

Ney Michał

Wyróżniony

Wyróżniony

Wyróżniony

Wyróżniony

Wyróżniony

Wyróżniony