Kółko dziennikarskie dla klas 3 i 4

Czy marzysz o tym, żeby zostać dziennikarzem lub dziennikarką? A może chcesz po prostu rozwijać swoje umiejętności językowe i poznawać tajniki pisania artykułów? Jeśli tak, to zapraszamy Cię do naszego kółka dziennikarskiego, gdzie będziesz mógł/mogła spróbować swoich sił w pisaniu i publikowaniu tekstów.

W naszym kółku dziennikarskim poznasz tajniki dobrego pisania, dowiesz się, jak prowadzić wywiady i jak działać na rzecz społeczności. Będziesz miał/miała okazję współpracować z innymi uczniami i dzielić się swoimi pomysłami. Każdy z nas ma coś ciekawego do powiedzenia, a my chętnie podzielimy się swoim doświadczeniem ze wszystkimi chętnymi.
Nie wahaj się i dołącz do naszego zespołu! Wspólnie będziemy tworzyć interesujące artykuły i zdobywać nowe umiejętności.