
9 kwietnia – Starsi uczniowie, wielkie emocje!
Drugi dzień III Edycji Ursynowskiego Konkursu Piosenki w Języku Angielskim przyniósł wszystko, czego można oczekiwać od muzycznego finału – emocje, charyzmę, dojrzałość sceniczną i głosy, które poruszały do głębi!
Na scenie pojawili się uczniowie klas 7–8 oraz licealiści – i udowodnili, że muzyka to ich język, ich siła i sposób wyrażania siebie.
To był dzień pełen pasji, talentu i odwagi, który pokazał, że przyszłość polskiej sceny muzycznej ma się świetnie!
Oto nasi laureaci, którzy oczarowali publiczność i jury:
Kategoria klas 7–8:
Nguyen Hoang Nam
Jan Jarski
Varvara Ryssik
Wyróżnienie: Jagoda Kossacz
Kategoria Liceum:
Natalia Buzuk
Wojciech Wałkuski
Weronika Elwich
Wyróżnienie: Karolina Zych
Za kulisami scenicznych wzruszeń i energii stał zespół, który z profesjonalizmem i pasją stworzył przestrzeń dla młodych artystów:
Pani Dyrektor Izabela Piaskowska – dziękujemy za obecność i wsparcie na każdym etapie
Violetta Omiecińska i Paulina Urban – duet organizatorek, który nie tylko wszystko zaplanował, ale też tchnął w ten konkurs duszę!
Tomasz Obłój – za perfekcyjne podkłady i oprawę muzyczną, która była prawdziwym tłem do sukcesu
Renata Gromulska – za piękne, spójne i profesjonalne opracowanie graficzne
Agnieszka Krupińska-Toczyłowska – za sprawną logistykę, koordynację i natychmiastową reakcję w każdej sytuacji
Pan Marek Brzeszkiewicz
– za niezawodne wsparcie transportowe i dopilnowanie, by wszystko dotarło na miejsce na czas!
Serdecznie dziękujemy również naszemu wspaniałemu JURY za ogromne zaangażowanie, profesjonalizm i muzyczne serce:
Pani Natalia Omiecińska – za empatię i wyjątkowe podejście do każdego wykonania
Pan Norbert Janec – za doświadczenie, cenne uwagi i pełne szacunku podejście do młodych artystów
Pan Chris Rafael Wnuk – przewodniczący jury – za wnikliwą ocenę i wyjątkową wrażliwość muzyczną
To dzięki Wam ten konkurs był nie tylko wydarzeniem, ale prawdziwym doświadczeniem artystycznym!
Dziękujemy nauczycielom, opiekunom i rodzicom – za godziny prób, motywację i wsparcie, które pomogły uczestnikom rozwinąć skrzydła.
Wasza praca to niewidzialna siła, która wynosi dzieci i młodzież na sceniczne wyżyny.
WIELKIE PODZIĘKOWANIA dla naszych Partnerów i Sponsorów, którzy pomogli nam zamienić wizję w rzeczywistość:
Cake Me Up – pracownia słodkości
Nowoursynowska Restauracja & Pizzeria
Sklep Muzyczny Pasja
Auchan Ursynów
A.Blikle Cukiernie & Kawiarnie
Patronat objęli:
Robert Kempa – Burmistrz Ursynowa
Ursynowskie Centrum Kultury „Alternatywy”
Społeczne Towarzystwo Oświatowe